HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Çağrı Çetin Hukuk Bürosu

Avukat Çağrı Çetin  tarafından 2010 yılında kurulmuş ve temsil ettiği gerçek ve tüzel kişilere Ceza Hukuku, Medeni Hukuk ve İdare Hukuku başta olmak üzere danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmakta ve temsil ettiği kişilerin yargılama sürecinin her aşamasında çözüm odaklı hareket eden ve Avukatlık Kanunu tarafından kendisine yüklenen tüm sorumlulukları yerine getiren, dinamik bir hukuk bürosudur.

MİSYONUMUZ

Çağrı Çetin Hukuk Bürosu hukuk danışmanlığı hizmetinin güven ilişkisi içerisinde, uzmanlıkla ve sonuç odaklı şekilde verilmesini hedeflemiştir. Temsil ettiği kişilerin hukuki sorunlarıyla başından sonuna kadar ilgilenmeyi, ekip çalışması ile en iyi hizmeti vererek tüm süreçten bilgi sahibi olmalarını ve önleyici hukuk hizmetinin de öneminin farkında olarak çalışmayı ilke edinmiştir.

adalet-hakkimizda-4
adalet-hakkimizda-2

VİZYONUMUZ

Etkin ve bilinçli bir hukuk hizmeti vermenin yanı sıra, sürekli olarak değişen ve gelişen kanunların ve hayatın yeniliklerine ayak uydurmak ve dünyadaki gelişmelerin takibine önem vermek öncelikli vizyonumuzdur. Hukuk büromuz sorumluluk bilinciyle hareket ederek, bilgisi ve deneyimi yüksek uzman kadrosu ile disiplinli bir şekilde çalışarak, hizmet verdiği alanlarda lider olmayı hedeflemiştir.

EKİBİMİZ

AVUKAT ÇAĞRI ÇETİN

Çankaya Lisesi
İstanbul Kültür Üniversitesi
İstanbul Barosu Üyesi
İngilizce

avukat@cagricetin.av.tr

Avukat Gamze Nur ÇAKMAKÇI

Mecidiyeköy Anadolu Lisesi
İstanbul Üniversitesi
İstanbul Barosu Üyesi
İngilizce, Almanca

gamze@cagricetin.av.tr